Rolki rekreacyjne damskie Smj Sport Guts 096A ABEC-9 koła 90mm

Rolki rekreacyjne damskie Smj Sport Guts 096A ABEC-9 koła 90mm


Rolki dla wymagających użytkowników. Kupując je masz gwarancję, że będą Ci służyć wiele lat.

Wykonane z materiałów najwyższej jakości. But skonstruowany tak, aby zapewnić podczas jazdy maximum komfortu i bezpieczeństwa. Skorupa wyprofilowana, zapewnia stabilność i odpowiednie ułożenie stopy. Skarpeta miękka zabezpieczająca kostkę, wykonana z odpowiednich tworzyw, posiada wewnątrz miękka wkładkę. Rolki wyposażone w trój stopniowe zapięcie (sznurówki, rzep i klamra) gwarantuje stabilizację oraz odpowiednie dopasowanie i ułożenie stopy w bucie.

Mocna aluminiowa płoza, szybkie łożyska o najwyższym stopniu ABEC-9, kółka wykonane z poliuretanu (tzw. kauczukowe), odpowiedniej twardości, nie hałasują, nie ślizgają się i nie pękają, dzięki czemu jazda jest przyjemna i bezpieczna.

Oprócz bardzo dobrej jakości rolki charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem, utrzymane w kontrastującej biało-fioletowej kolorystyce, co nadaje im dynamiczny i nowoczesny wygląd.


SPECYFIKACJA:

materiał: PVC + But wewnętrzny : MESH

płoza aluminiowa (maksymalna średnica kółek jakie można zamontować na płozie to 100mm)

uchwyt hamulca: PVC, hamulec: guma

łożyska ABEC-9, Stal chromowana

kółka: PU odlewane, twardość 82A, o 90mm x 24 mmW ROZMIARACH OD 38 WZWYŻ TEN MODEL ROLEK POSIADA KÓŁKA 90mm (z możliwościĄ montażu kółek do 100mm)

W ROZMIARACH MNIEJSZYCH (36 i 37) KÓŁKA MAJĄ 80mm.

MNIEJSZYCH ROZMIARÓW SZUKAJ W OSOBNEJ OFERCIE